22. март 2012.

Наставници

За обављање свих послова васпитно – образовног рада Школа поседује одговарајући стручни наставни кадар за сваки од образовних профила:

  1. Пајовић Бојан – Српски језик и књижевност,
  2. Александра Сочанац – Српски језик и књижевност, грађанско васпитање,
  3. Недовић Весна – Руски језик, библиотека,
  4. Драгојловић Јелена  – Енглески језик,
  5. Читлучанин Сузана – Енглески језик,
  6. Вељковић Јелена – Туристичка географија, географија,
  7. Симовић Александар – Географија, економска географија,
  8. Крсмановић Радољуб – Туристичка географија, туристичке дестинације света,
  9. Петровић Душица – Географија, туристичка географија,
  10. Премовић Бранко – Историја,
  11. Маричић Радољуб – Историја,
  12. Ладолеж Анисијевић Марија – Историја уметности; ликовна култура, музичка култура,
  13. Перишић Зоран – Математика,
  14. Сочанац Бранкица – Математика,
  15. Николић Милена – Економско група предмета,
  16. Мишовић Ана – Хемија,
  17. Цветић Бранка – Биологија, Екологија, исхрана и здравствена култура
  18. Гвоздовић Марица – Екологија и заштита животне средине, познавање животних намирница,
  19. Драшковић Снежана – Туристичка група предмета,
  20. Медаревић Александар – Економско – туристичка група предмета,
  21. Дрманац Славица – Економско – туристичка група предмета,
  22. Драшковић Стефан – Економско – туристичка група предмета,
  23. Раковић Вељко – Економско – туристичка група предмета,
  24. Каровић Младеновић Катарина – Економско – туристичка група предмета,
  25. Милена Николић – Економско – туристичка  група предмета,
  26. Караџић Јелица – Економска група предмета,
  27. Максимовић Марјана – Рачунарство и информатика, пословна информатика
  28. Кучевић Чедомир – Рачунарство информатика,електронско пословање,пословна информатика
  29. Јекић Срећко – Машинска група предмета,
  30. Милићевић Милан – Машинска група предмета,
  31. Костић Иван – Практична настава, грађанско васпитање
  32. Поповић Милена – Психологија у туризму и угоститељству, психологија,
  33. Павловић Ивана – Социологија са правима грађана
  34. Пендић Мирко – Право у туризму, Пословна кореспонденција и комуникација,право
  35. Ацковић Лазар – Физичко васпитање,
  36. Светлана Башић – Физичко васпитање,
  37. Рајовић Миросава – Куварство,
  38. Премовић Данка – Куварство, Основе услуживања,
  39. Кошанин Јелена – Куварство,
  40. Ђековић Лука – Куварство,
  41. Марија Терзић – Kуварство,
  42. Андријана Шарац – Пословна кореспонденција,
  43. Стефан Беочанин – Верска настава.